H D 1 DANCE - Company Message

EXAM RESULTS FOR JULY 2013

ABIGAIL PARKER                              PREP TAP
ADDISON LEES                                 PREP BALLET
ALYSSA MICKLETHWAITE                NATIONAL ROSETTE
AMBER KELLY                                 NATIONAL ROSETTE
AMELIA CROWE                              BALLET ROSETTE
AMY COPPIN                                   PREP BALLET
AMY D JONES                                 NATIONAL ROSETTE
AMY J LEACH                                  PREP TAP
AMY POWDERS                                PREP BALLET
AMY WHITWORTH                           GRADE 1 TAP
ANNA ROBINSON                             PREP TAP
AVA BARRY                                     PRE JUV AWARD
AVA GREENSHAW                           NATIONAL ROSETTE
BRENDA LEWIS                               BRONZE TEAM BALLET
BRIANNA CAWOOD                         PRE JUV AWARD
CADENCE CARAPEZZA                    PREP TAP
CHELSEA MILNER                            PRE JUV AWARD
CHLOE PEARSON                             PREP TAP 
DAISY RUSSEL                                 PRE JUV AWARD
DAISY WHITAKER                            TH/CRAFT ROSETTE
ELIZABETH AUGUSTINE                   BRONZE TEAM BALLET
ELLAMAE RUSHWORTH                    GRADE 1 TH/CRAFT
ELLIE ASHCROFT                             NATIONAL ROSETTE
ELOISE NEARY                                TH/CRAFT ROSETTE
ELSIE PINDER                                  PREP TAP
EMILY SCHOLEFIELD                       NATIONAL ROSETTE
EMILY STOTHARD                           BRONZE TEAM BALLET
EMMA HAIGH                                 NATIONAL ROSETTE
EVA HENMAN                                 PRIMARY BALLET
FAYE ASHCROFT                            NATIONAL ROSETTE
FELICITY BULL                               PRE JUV AWARD
FRANCESCA DEL GUIDICE              PRE JUV AWARD
FRANKIE CALVERT                         TAP ROSETTE
FREYA CLAYTON                            GRADE 1 TH/CRAFT
GEORGIA HORSFALL                      GRADE 2 TAP
GLORIA JULIEN                              BRONZE TEAM BALLET
GRACE BYARD                                PREP TAP
HANNAH SHUTT                             NATIONAL ROSETTE
HENRY D JONES                             PRE JUV AWARD
HOLLY POWDERS                            PRE JUV AWARD
HONEY TULLY                                 TAP ROSETTE
IMANI COLLIER                                NATIONAL ROSETTE
ISABELLA COURTNEY                      TAP ROSETTE
ISABELLE STEVENSON                     TAP ROSETTE
ISLA STUDHOLME                           BALLET ROSETTE
JACKIE JONES                                BRONZE TEAM BALLET
JAIMIE MCNULTY                            NATIONAL ROSETTE
JAIMIE SMITH                                  TAP ROSETTE
JESS SHUTE                                   BRONZE TEAM BALLET
JONI RICHARDS                                     NATIONAL ROSETTE
KASSIA NAVARO WARD                  NATIONAL ROSETTE
LATISHA REID                                TAP ROSETTE
LILLIE MAI LEACH                          PREP TAP
LILLY HAMELINK                            PRE JUV AWARD
LYDIA MCQUITTY                           TH/CRAFT ROSETTE
MAISY OLDROYD                            TAP ROSETTE
MOLLY MARTIN                              PREP TAP
MONIQUE COOK                            NATIONAL ROSETTE
NATALIE P HAMILTON                   BRONZE TEAM BALLET
NATASHA BRADSHAW                    GRADE 2 TAP
NIAMH LAVERY                              PREP TAP
NIAMH WARD                                PRE JUV AWARD
OLIVIA MATTHEWS                       NATIONAL ROSETTE
OLIVIA McCABE                            PRE JUV AWARD
OLIVIA TURNER                            PREP BALLET
PHILIPPA HAZELL                         GRADE 4 TAP
REBECCA WIGLEY                        NATIONAL ROSETTE
RENEE CLAYTON                          NATIONAL ROSETTE
RUBEN F THOMSON                      PREP BALLET
RUBY BROOK                                PRE JUV AWARD
SARAH BOOTLAND                       BRONZE TEAM BALLET
SCARLETT CHAMBERLAIN            PREP BALLET
SELENA LITTLEWOOD                  GRADE 1 TH/CRAFT
SHONA FRANCIS                           GRADE 1 TAP
SOPHIA ANDREWS                        GRADE 1 TH/CRAFT
SOPHIE COPLEY                           PRE JUV AWARD
SOPHIE  OLDHAM                         TH/CRAFT ROSETTE
SUMMER KENNEDY                       NATIONAL ROSETTE
TEIGHA REYNOLDS                       GRADE 1 TAP
THIERRA WHITE CARTER             PRE JUV AWARD
TIAH SMITH                                 TAP ROSETTE
TILLY O'SULLIVAN                        NATIONAL ROSETTE     
    






Website Builder provided by  Vistaprint